Események

Advent Budapesten

A Budapesti Fővárosi Önkormányzat meghívására iskolánk 10 fős küldöttséggel részt vett az „Advent Budapesten” rendezvénysorozaton, és december 9-én a Városháza Parkban felléptünk a Budapesti Adventi Koszorú második gyertyájának a gyújtásánál. Rengeteg érdekes és feledhetetlen programot szerveztek számunkra, valamint lehetőségünk volt fellépni különböző rendezvényeken. Mi a „Székely Karácsony” című tánc és dalcsokorral készültünk erre az alkalomra. Nagyszerű érzés volt amilyen szeretettel fogadtak és a taps, amivel az előadásunkat méltatták. Zsúfolt volt a program, de feledhetetlen élményekkel tértünk haza. Köszönjük BUDAPEST.

Résztvevő diákjaink névsora:

BARABÁS LEVENTE         XII.A

VETÉSY ANDREA             XII.B

ANDRÁS ELŐD                 XI.A

GOTHÁRD CSONGOR     XI.A

KOVÁCS ANDREA           XI.A

MÁTÉ VIVIEN                  XI.A

KARÁCSONY ORSOLYA  XI.B

GÁBOS SZABOLCS           IX.B

LŐRINCZ EDIT    KISÉRŐTANÁR

KOBORI ANNA   NEVELŐNŐ