Események

Karácsonyi Szeretetcsomag akció a refiben

Iskolánk VI.B osztályos önkénteseivel idén is megszerveztük a Karácsonyi Szeretetcsomag akciót. Nagy öröm számunkra, hogy egyre több szeretetcsomag gyűl össze évről évre. Az idén bizony volt munkájuk az önkéntes tanulóknak és az önkéntes munkát vállaló szülőknek is. Valóságos “kincses szigetté” változott az ebédlőnk egy pár órára. Nagy feladat volt szétválogatni a játékokat, édességeket, könyveket, füzeteket, ruhákat. A „kincseken” kívül volt bőven tartós élelmiszer is, így nem csak a gyermekeket tudjuk megörvendeztetni az ajándékcsomagokkal, hanem jut bőven hátrányos helyzetű, rászoruló családoknak és segítségre szoruló időseknek is.
Nagyon köszönjük az adományokat az iskolánk minden tanulójának, a szülőknek, akik segítették munkánkat, és a kollégáknak.