Események

Karácsonyi szeretetcsomag

  1. december 18.

Az idén is sikerült megszerveznünk önkéntes tanulóinkkal a Karácsonyi szeretetcsomag akciót iskolánkban. Nagy öröm számunkra, hogy egyre több szeretetcsomagot sikerül összegyűjtenünk évről évre. Bizony volt munkájuk az önkénteseinknek ebben az évben is. Nem kis feladat volt szétválogatni a rengeteg játékot, édességet, a könyveket, füzeteket, ruhákat. A „kincseken” kívül volt bőven tartós élelmiszer is, így nem csak a gyermekeket tudtuk megörvendeztetni az ajándékcsomagokkal, hanem jutott bőven hátrányos helyzetű, rászoruló családoknak és segítségre szoruló időseknek is.

Köszönjük az adományokat iskolánk minden tanulójának, a szülőknek, akik segítették munkánkat, és a VIII.B osztály önkénteseinek, akik részt vállaltak az adománygyűjtés lebonyolításában.